Пословни каталог
Низоземска
 
 Објавите бесплатан оглас
Објавите бесплатан оглас

      Назив града

Огласи
Тип
all
продати
купити
изабрати
all


цена
изабрати
Тип продавца
све

 
 

Индустрија Машине - Пољопривредни у Низоземска 0 од 0

 
"Индустрија Машине - Пољопривредни":
 
1 Lei
 
 
Ursus traktorima, 75 hp, 4 x 4, motor perkins
 
Pružamo traktor Ursus C 380 sa sledeće pogodnosti: Perkins motor 1104 D EURO IIIA sa prirodne težnje ***n 75 HP 4400 cm3 cilindar kapacitet-broj cilindara: 4...
 
1 Lei
 
 
Ursus traktorima, 50 hp, 4 x 4
 
Pružamo Ursus traktora 5044 sa ili bez kabine sa sledeće pogodnosti: Perkins motor 1103D EURO IIIA sa prirodne težnje ***n 50 HP na 2200 obrtaja motora rasel...
 
1 Lei
 
 
Traktori 80, 90, 100 hp
 
Ursus traktorima, serija H sa PERKINS motora sa izlaza 82CP "," 92CP "," 102CP "i" 110 HP. Traktori su opremljeni sa pneumatskim KOČNICOM kontrole; klima; ni...
 
 
 
 
 
Јамајка Јапан Јерменија Јордан Јужна Африка Јужна Кореја Азербејџан Албанија Алжир Ангола Андора Аргентина Аустралија Аустрија Бангладеш Белгија Белизе Белорусија Боливија Босна и Херцеговина Боцвана Бразил Бугарска Венецуела Вијетнам Габон Гана Гвајана Гватемала Грчка Данска ДР Конго Египат Еквадор Екваторијална Гвинеја Естонија Замбија Зимбабве Израел Индија Индонезија Иран Ирска Исланд Италија Казахстан Камерун Канада Катар Кенија Кина Кипар Киргистан Колумбија Костарика Куба Кувајт Летонија Либан Либија Литванија Лихтенштајн Луксембург Мађарска Македонија Малезија Мали Малта Мароко Маурицијус Мексико Мијанмар Мозамбик Молдавија Монако Монголија Намибија Немачка Нигер Нигерија Низоземска Никарагва Нови Зеланд Норвешка Пакистан Панама Парагвај Перу Пољска Португалија Румунија Русија САД Салвадор Саудијска Арабија Свазиленд Сејшели Сенегала Сингапур Словачка Словенија Србија Суринам Тајван Тајланд Таџикистан Танзанија Тунис Туркменистан Турска Уједињени Арапски Емирати Уједињено Краљевство Уганда Узбекистан Украјина Уругвај Филипини Финска Француска Хаити Хонгконг Хондурас Хрватска Црна Гора Чешка Чиле Швајцарска Шведска Шпанија